Kanada Turist Vizesi İçin Gerekli Belgeler

KANADA TURİST VİZESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. Doldurulmuş turist vizesi başvuru formları (tarafımızdan doldurulacak) – Application for a TRV – Additional Family Information

2. En az 1 yıl geçerlilik süresi olan bir pasaport (Orjinali yollanmalidir)

3. Çalışılan iş yerinden alınmış seyahat tarihlerine uygun izin yazısı, imzalı ve kaşeli olmalı

4. Ulaşım, konaklama ve diğer masrafları karşılayabileceğinize dair maddi durumunuzu gösterir evraklar;

  • -Yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizi gösterir en az 5.000 Kanada Doları karşılığı banka yazısı (bankanın antetli kağıdına imzalı ve kaşeli alınmalı) – Son 6 aylik banka hesap dökümünüz,
  • -İşveren iseniz: Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi, Vergi Levhasının Fotokopisi, İmza Sirküleri Fotokopisi, Yeni Tarihli Faaliyet Belgesi Fotokopisi.
  • -Bordrolu çalışan iseniz: Şirketin imza sirküleri, Vergi levhasının fotokopisi, Yeni tarihli faaliyet belgesi fotokopisi, Ticari sicil gazetesi fotokopisi, Sigorta işe giriş bildirgesi fotokopisi (SSK giriş bildirgesi tekrar ve yeni işe giriş ise eski SSK işe giriş bildirgesi), 4 aylık sigorta bildirgesi fotokopisi, Son üç aylık bordo. fotokopisi.
  • -Ev Hanımı iseniz: Eşi çalışıyor veya işveren ise yukarıda ki belgeler sunulmalıdır. Vize İşlemleriniz
  • -Emekli iseniz: Emekli kimliği ve cüzdan fotokopisi

5. Vize için yapılmış gidiş-dönüş uçak bileti (ISEWorld tarafından rezervasyon yapılacaktır)

6. Eski pasaportlarınız da dahil tüm vizelerinizin fotokopileri (Eski pasaportlarda Amerika ya da Kanada vizesi varsa pasaportun asli yollanmalidir)

7. Son altı ay içerisinde çekilmiş ve arkasında adı-soyadı, doğum tarihi yazılı, 2 adet, arka fon beyaz, 3,5 X 4,5 cm ebadında biometrik , gülümsemeyen vesikalık fotoğraf

8. Kanada’ya gidiş sebebinizi anlatan sizin ağzınızdan yazılmış niyet mektubu – İngilizce veya Fransızca olacak 9. Cumhuriyet başsavcılığından alınacak iyi hal kâğıdı- sabıka kaydı (18 yas ve ustundeyse alinacaktir) (ayrıca İngilizce çevirisi yaptırılmalıdır)

9. İnter Global  Vize Danışmanlık Hizmetleri olarak 2009 yılından bu güne kadar binlerce mutlu kullanıcımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. İstediğiniz ülkeye gitmek artık hızlı ve kolay bizlere vereceğiniz bilgiler ile size sağlamış olduğumuz profesyonel ve güvenli. Kaliteli  Hızlı Vize BaşvuruVize Danışmalık ve Vize İşlemleriniz hemen yapıyoruz. Bizler gerek sizlere sağladığımız whatsapp uygulaması ile veya canlı destek ile her an yanınızdayız, sizleri asla yalnız bırakıp sizlerin işlerini zorlaştırmıyor ve her zaman yanınızda oluyoruz. Sizlerin ret almamanız için elimizden gelen  her şeyi uyguluyoruz ve tüm tecrübemizi tek kullanıcımıza değil tüm kullanıcılarımıza uyguluyoruz . Vize almak artık eskisi gibi zor değil sizlere vereceğimiz hizmetler ile biz İnter Global  Vize Danışmanlık Hizmetleri her zaman hızlı Vize BaşvurusuÖncelikli Vize İşlemleri  gibi bir çok hizmet vermekteyiz.

10. Vize ücretinin herhangi bir Garanti Bankası Çankaya/Ankara şubesindeki 181-9091287 CAD numaralı hesaba yatırdığınıza dair banka dekontunun aslı; çok girişli vize ücreti için 100 CAD’ dır. IBAN NO: TR35 0006 2000 1810 0009 0912 87. Ödemelerde EFT/Havale Kabul edilmemektedir. Ödemenin direkt banka şubesinden yapılması ve dekont alınması gerekmektedir. Alinacak dekonta Isim Soyisim aciklama olarak yazdirilmalidir. Orn; Ali Kaya Kanada Vize Bedeli

11. Vukuatlı nüfus kayıt örneği

12. Kalacak yerle ilgili davet mektubu ya da otel rezervasyonu.

ÖNEMLİ NOT *

Büyükelçilik, verilecek kararın birkaç gün gecikmesine yol açabilecek kişisel mülakata çağırma ya da başvuru ile herhangi bir belgeyi talep etme ve Büyükelçiliğe sunulan evrakları hazırlayan kişi veya kuruluşla temasa geçerek herhangi bir belgenin doğruluğunu araştırma hakkını saklı tutmaktadır. Lütfen konu ile ilgili görüş ve sorularınız için; application@iseworld.org adresine e-mail atarak ulaşınız.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir